KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16773105
nr 1677 3105
Erik Viktorsson (1912-2001), "Kyrkstugor, Öjebyn". Signerad, daterad 1950. Olja på duk, 32x39 cm, yttermått inklusive ram: 47x55 cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
500 kr
Såld:
150 kr
måndag 3 februari 2025
kl 18:32:27
3/2 13:48:14
100 kr
3/2 18:19:54